Tüm engelleri aşmayı
mümkün kılar!

Saha operasyonları için hız ve hareket esnekliği sağlar!

DROAD Hakkında

Robit tarafından entegrasyonu tamamlanan DROAD; herhangi bir platforma entegre döner kanat çalışmasının bir ürünüdür.

Üç ana merkezden oluştan DROAD; gözlem yapabilir, gözlem sonucu verileri depolayabilir ve operasyon merkezine destek sağlayabilir. Bu sayede, sınır güvenliği, düzensiz göç ve orman yangınlarıyla mücadele ve benzeri çalışmalarda, hızlı müdahale için gerekli tüm kapasiteye sahiptir.

Sınırın mobil bekçisi olmaya hazırlanan ‘DROAD’; Dünyanın her noktasında, operasyonel çalışmalar için araç şoförlü ve UAV Pilotlu kiralama ve satın alma opsiyonları ile Robit bünyesinde hizmetinizdedir.

Robit Teknoloji Hakkında

Robit Teknoloji, 2008 yılından bu yana Ankara merkezli olarak bilgi teknolojileri alanında müşterilerine güvenilir çözümler sunuyor

Müşterilerine Bilgi Teknolojileri alanında katma değerli mühendislik çözümleri sunan, Disiplinlerarası entegrasyon kültürü ile bilişim, yazılım, sistem entegrasyon çalışmalarını müşteri fayda analizi doğrultusunda ve üretici bağımsız olarak yürüten bir teknoloji firmasıdır.

Vizyonumuz

Başta Türkiye olmak üzere, tüm insanlığın faydasına hizmet edecek katma değerli teknolojik ürün ve çözümleri müşterilerine sunan, küresel ölçekte lider bir teknoloji firması olmaktır.

Misyonumuz

Robit Teknoloji, teknolojik çözüme ihtiyaç duyulan her noktada, alanında yetkin ekipleriyle müşterilerine katma değerli çözümler sunan, paydaş memnuniyeti ve çözüm odaklı, çevik bir teknoloji şirketidir.

DROAD